Для друку зображення або логотипу на одяг ми пропонуємо кілька методів друку. Залежно від вашого зображення ми підберемо оптимальний тип друку. Для простих текстових ізораженій підійде термоперенос, для кольорових зображень і логотипів – прямий друк. Вишивка буде виглядати найбільш презентабельно.

Прямий цифровий друк (DTG)

Найсучасніший тип друку на одязі або текстилі. Можна робити кольоровий друк на футболках, толстовках або крої. Дає можливість гнучко працювати з розмірами і відтінками зображення.


Розмір файлу не повинен перевищувати 50 мб. Дозволені наступні формати:( .tif, .tiff, .pdf, .gif, .jpg, .jpeg, .png, .pdf, .psd, .cdr, .ai, .eps)
  • Обмеження за розмірами: 400х500 мм
  • Вимоги до тканини: Натуральні тканини БУДЬ-ЯКОГО кольору з домішкою синтетики до 10%. Наприклад, бавовна 95% і 5% лайкра.
  • Мінімальне замовлення: від 1 штуки.
  • Вимоги до макету:

Термоперенос

Вимоги до макету і виробу для друку
Макет в векторі, обов’язково в кривих. Підтримуваний формат файлів: eps, pdf, cdr (до 18 версії). Бажано файл превью будь-якої якості jpg, png.
Одяг повинен витримувати термообробку. Температуру до 160 градусів.
Поверхня тканини повинна бути гладка, інакше плівка не приклеется до неї.
Дуже добре підходить якщо вам необхідно зробити напис на футболці, нанести якийсь текст або зробити іменну футболку. Процес друку складається з декількох етапів.

Готується макет у векторному форматі.
Вибір кольору плівки.
Плоттер вирізує на плівці контур вашого зображення.
Вибираємо розташування зображення на одязі.
Одяг разом з прикріпленим до неї зображення поміщається під нагрітий прес. При температурі 160 градусів і тиску, флекс надійно закріплюється на одязі.
Нанесення логотипу на футболки, поло і інший одяг.
Друк флексом відмінно підходить для друку логотипу компанії на футболках. Можливо друк кольорового логотипу, але рекомендуємо придивитися до прямого друку, якщо у вас складний кольоровий логотип.

Вартість друку логотипу від 25 грн.
Друк прізвища та номери на футболці або спортивній формі
Якщо Вам потрібно надрукувати прізвище, ім’я або номер на футболці – флекс теж чудово підходить. Плівка досить міцна і при цьому еластична. Ми часто друкуємо форми аматорських команд або учасників різних спортивних ліг саме таким методом.


Розмір файлу не повинен перевищувати 50 мб. Дозволені наступні формати:( .tif, .tiff, .pdf, .gif, .jpg, .jpeg, .png, .pdf, .psd, .cdr, .ai, .eps)